با ما در تماس باشید

09106655918

پست الکترونیکی

info[ads]doorsaz.ir

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت نوعی از درب می باشد که دارای امنیت بالاتری از لحاظ امنیت می باشد و به همین دلیل از این درب های در بسیاری از مکان هایی که امنیت بسیار مهم می  باشد استفاده می شود این دربهای امنیت را تا حد زیادی تضمین می کنندالبته لازم به ذکر می باشد که امنیت  را به صورت کامل و صد درصد نمیتوان تضمین کرد چرا که  همیشه  همانگونه که  تکنولوژی های جدیدبرای ساخت تجهیزات به و جود می آید مانند درب اتوماتیک شارقان نیز در پی تغییر روش خود می باشند این درب ها با استفاده از تجهیزات و یراق آلاتی که در آن استفاده شده است توانسته است تا حد زیادی امنیت را بالا ببرند.

 

 

 

درب ضد سرقت دارای ویژگی هایی می باشند که درب های معمولای دارای این ویژگی ها نمی باشند از مهمترین ویژگی های در ضد سرقت می توان به موارد زیر اشاره کرد :

این دربها میتوانند تا 4 ساعات در برابر دامای 800 درجه  مقاومت کنند اگر دقت کنید و کمی اطلاعات داشته باشید خواهید فهمید که  این درجه از حرارت بسیار بالا می باشد اما این درب ها با استفاده از ویژگی که داند تا حد زیاید میتواند در برابر حرارت مقاومت کنند.

درب اتوماتیک دیگر یا درب های معمولایی در برابر فشار و ضربه تا یک حد میتوانند تحمل کنند و بعد از فشار و ضربه بیش از حد قطعا میتوانند قابل سرقت باشند اما درب های ضد سرقت به  گونه ای ساخته شده اند که به  آسانی قابل  شکستن و تغییر حالت نمی باشند

 

معمولا سرما و گرمای زیاد کیتواند روی عملکرد درب های اتوماتیک تاثیر بگذارد اما این گونه درب در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده می باشد .

 

درب دیگر با برش قابل سرقت می باشند اما  این گونه از درب به  اسانی قابل برش نمی باشد و میتواند چندین برابر درب های دیگر مقاوت را نشان دهد.

 

درب برابر زلزله و سایر بلایی طبیعی میتواند موجب باز شدن خانه و حریم شود مقاوم می باشد .

 

درب ضد سرقت

انواع مختلف درب ضد سرقت :

درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت چینی

درب ضد سرقت ترکیه ای

بیشتر تقاضای در ضد سرقت  از سه کشور بالا می باشد درب های ایرانی به  تازگی دارای تکنولوژی ساخت بالای می باشد قیمت درب ضد سرقت در مدل های مختلفی متفاوت می باشد لازم به  ذکر می باشد که علاوه بر قیمت  هر کدام از کشور های ارائه دهند دارای ویژگی های خود می باشند که شما میتوانید در هنگام خرید این اطلاعات را از شخص فروشنده بخواهید تا پایخ سوالت شما را  به  صورت کامل دهد و در انتخاب  دقیق به شما کمک کند.

درب ضد سرقت اتا ترک :که برند درب ضد سرقت که در ترکیه می باشد یکی از برند های معروف در سطح دنیا می باشد و در ایجاد در ضد سرقت  در دنیا شناخته شده می باشد درب ساز یکی از نمایندگی درب ضد سرقت اتا ترک می باشد.

 

 

درب ساز یکی از شرکت های ارائه دهنده درب ضد سرقت ارزان قیمت  می باشد که در کنا ر فعالیت های دیگر مانند درب اتوماتیک شیشه ای ، کرکره برقی ، راهبند و….. این فعالیت را نیز انجام میدهد در صورتی که نیاز به  این گونه از درب دارید بهتر است بدایند که ما مرکز فروش درب ضد سرقت در تهران می باشم و اماده دریافت سفارشات شما می باشم لازم به ذکر می باشد هماران ما در ساعات ارادی و روز های غیر تعطیل از ساعات 10 تا 6 به  صورت  کامل آماده ارائه مشاوره به شما می باشند نمایندگی درب اتوماتیک درب ساز  بر این امید است تا بتواند رضایت شما را به  صورت کامل  برآورده کند

 

درب ضد سرقت ایرانی نیز توسط ما ارائه می گردد یکی از انواه معروف این گونه درب های درب ضد سرقت تبریز می باشد که تیم ما این نوع از برند را نیز ارائه  میدهد برای اطلاعات بیشتر در مورد این برند نیز می توانید اطلاعات مورد نیاز را از ما با تماس با ما دریافت کنید .

 

لیست قیمت درب ضد سرقت چینی نیز در حال آماده سازی می باشد به محض آماده شدن این لیست قیمت را  نیز در اختیار شما قرار خواهم  داد.

EnglishIran