درب شیشه ای دستی

قیمت درب شیشه ای دستی


درب شیشه ای دستیدرب شیشه ای دستی و درب شیشه ای اتوماتیک دو نوع از درب شیشه ای می باشند که دارای موارد استفاده بسیاری زیادی می باشند این دو نوع تنها در اتوماتیک بودن با هم متفاوت می باشند البته بعضی از مدل های درب شیشه ای که به صورت اتوماتیک ساخته می شود قابل پیاده سازی با درب شیشه ای دستی نمی باشد پس میتوان گفت درب شیشه ای اتوماتیک دارای مدل های بیشتری بوده و تنوع آن بیشتر می باشد.

 

در بعضی از مواقع میتوان درب شیشه ای دستی را با اضافه کردن اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای به صورا خودکار در آورد  لازم به ذکر می باشد که در تمامی موارد این امر قابل نمی باشد و در بعضی از مواقع نیاز می باشد تا ساختار درب شیشه ای دستی با ساختار درب شیشه ای اتوماتیک به صورت کلی تغییر کند که در ابن صورت نیاز به کنده کاری کلی محل مورد نظر می باشد.

 

درب شیشه ای دستی از لحاظ قیمت از درب شیشه ای اتوماتیک کم هزینه تر می باشد دلیل آن همین است که در نوع اتوماتیک از ابزار های اتوماتیک مانند اپراتور و... استفاده می شود که در نوع دستی این نوع امکانات نیاز نمی باشد و شما تنا با یک ریل و یک شیشه  و دستگریه میتوانید درب را ایجاد نمایید.

 

درب شیشه ای اتوماتیک یک تفاوت دیگر نیز دارد و آن این است بدون نیاز با نیروی انسانی باز و بسته می شود این نوع از درب ها با استفاده از چشمی که برای آنها تعبیه شده است میتوانند عمل باز و بسته شدن را انجام دهند در صورتی که درب شیشه ای دستی تنها با استفاده از نیروی انسانی باز و بسته می شود.

 

در صورتی که نیاز به درب شیشه ای دستی دارید میتوانید با ما در تماس باشید تا همکاران ما به صورت کامل اطلاعات این نوع از درب ها را در اختیار شما قرار دهند.